Pobjede prije virusa

Prije nego što nas je snašla ova zaista teška situacija odigrane su utakmice mlađih kategorija i zaostala utakmnica Furioza.

Furiozice 2006/07 godište gostovale su u Križu u 7 krugu 1.HRLD Zapad. Upisale su pobjede nad ekipama Trešnjevke 28:15 i Drenka 35:13 i tako učvrstile vrh tablice i osigurale Završnicu prvenstva Hrvatske. Bravo Furioze i trenerica Sandra i Danijela.

 

Furiozice 2008/09 gostovale su u Prelogu u 10.kolu MŽL 08. Upisale su nova 4 boda pobjedivši ekipe Preloga 19:12 i ekipu Ludbrega 18:12. Bravoooo Furiozice i trenerica Ivana.

 

Mini Furiozice gostovale su na mini rukometu u Rugvici. Obzirom na velik broj djevojčica i ovoga puta neke nove cure dobile su priliku otići na natjecanje i osjetiti kako je to nastupiti pre roditeljima, prijateljima uz zvuk sirene,suce. Upisale su pobjedu,poraz i dvije neriješene utakmice.....Čestitke mini Furiozicama i trenerici Tei!

 

U utorak 10.03.2020. Furioze su gostovale u Koprivnici protiv Podravke Vegete 2. Uz veliku podršku navijača koji su se uz Furioze uputili u Koprivnicu, upisale su pobjedu od 37:36. Nimalo laka utakmica bez obzira na umor Podravkinih igračica. Istaknule su se Madžarac i Nemčić sa po 9 pogodaka, te Puhelek i Bikić sa po 5 pogodaka. Furioze su i dalje vodeće na tablici. Bravo i čestitke trenerici Aniti!

 

Rk1
Rk2
Rk3
Rk4
Rk5
Rk6
Rk7
Rk8
Zapisnik
Zapisnik1
prije virusa

 

copyright © RK Zelina | website by getim.hr