Mihaela Nemčić najbolja sportašica 2019. u Sv. Ivanu Zelini

U organizaciji Zajednice sportskih udruga Graga Svetog Ivana Zeline u četvrtak se u dvorani Kraluš održala svečanost - proglašenje najboljih sportaša,sportašica,ekipa u Gradu Svetom Ivanu Zelini.

Izuzetno smo ponosni na naš rad,trud,zalaganje što pokazuju rezultati,a u svemu tome prepoznata je naša seniorska igračica Mihaela Nemčić. Proglašena je najboljom sportašicom Grada Svetog Ivana Zeline u 2019 godini.

Čestitamo svima ostalima na osvojenim nagradama i priznanjima. A posebno čestitamo svim ostalim Gradovima gdje su rukometašice proglašene najboljima. Mi Vas razumijemo i znamo kroz što prolazite. Uspomene,želja,trud,zalaganje, odricanje ono što imate u sebi to je ljubav i nagrada Vama,Vasim roditeljima,trenerima. Zato bravooooo Furioze klub je ponosan na Vas

Najbolja1
Najbolja3